1. Dzis o godz 8.25 rano urodzil sie Oskarek – potomek Marcina Matysiaka i Magdaleny Kasprzyckiej! GRATULACJE!!! (zdjecia jeszcze nie mam)
2. 12-go stycznia minely 3 lata od kiedy rzucilam palenie I jak do tej pory udalo mi sie nawet nie myslec o powrocie ;0)
3. 14-go stycznia 4 miesiace ukonczyl moj najukochanszy na calym swiecie siostrzeniec Franiu! A oto zdjecia Frania:
4. 6-go lutego moja rocznica poznania MMZ – 5 lat nam stuknie he, he… (Jak ja to wytrzymuje? Oto jest pytanie…)
5. Chwilowo to wszystko ;0) Caluje i sciskam Wszytkich goraco!!!
Wesolego Nowego Roku!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz