Drogi Dusti!
Napisze krotko... (nigdy nie wiedzialam i dalej nie wiem do konca jak to kest z tym "u"/"o"... - prosze o dane!)
Nie mam polskich znakow wiec zebym nie wiem jak sie chciala zalogowac - nie da rady...
A szkoda, bo znow sie powoli zalewam w pestke, a jak sie zalewam to mi sie automatycznie wlacza modul: "wspomnien czar" polaczony scisle z modulem: "poplaczmy sobie", a jak sobie jeszcze do tego ogladam "Sex w wielkim miescie" ze wszystkimi sprawami typu "psiapsiolki" to juz calkiem wymiekam. I moja watroba tez he, he... A w TV mamy dyskusje jak ograniczyc spozywanie alkocholu w Szkocji... 40% spoleczenstwa jest alkocholikami.
Przynajmniej tyle, ze w niedziele (tez sobie wybrali dzien) mam rozmowe o prace i siedze i sie ucze roznych pierdol, ktore mozna zakwalifikowac scisle jako: "pier...lenie kotka za pomoca mlotka", ktorez to pierdoly mi nie chca za cholere w mozgu mym zakorzenic! Katastrofa... Chyba z biegiem lat moj mozg delikatnie sflaczal... Do niedzieli MUSZE opanowac to cale cholerstwo! A zeby bylo ciekawiej to mam jeszcze przed rozmowa kwalifikacyjna dwa testy. Jeden z podstawowej matematyki (nie ma sprawy) i drugi z angielskiego... I tu moze byc gorzej... Wylapywanie w tekscie pomylek gramatycznych, logicznych, merytorycznych, interpunkcyjnych i co tylko chcecie... I jak tego nie zalicze to moge sie pozegnac z robota... Mam tylko jedna prosbe:
MODLCIE SIE ZA MNIE WSZYSCY!!!
A zeby zakonczyc pozytywnym akcentem napisze, ze po zmianie tabletek znow mi cycki (okreslenie mojego s.p. chrzestnego Wuja kochanego) urosly...