O czym w rectum piszczy...

Zapiski z zycia szalonej Zyrafy...

niedziela, 8 marca 2009

Kaszana...

No i tak jak sie spodziewalam - zawalilam... I tylko pozostaje pytanie... Czy to byl angielski, czy matma (ale mi ladnie dosrali), czy calosc... Odslona zyrafiej porazki za dwa tygodnie (dostane wyniki...)! :*0(
Autor: ZYRAFA o 19:43

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Zyrafa Szalona ;0)

Zyrafa Szalona ;0)

Archiwum Zyrafy

  • ►  2012 (1)
    • ►  lipca (1)
  • ►  2011 (25)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  maja (5)
    • ►  kwietnia (5)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (8)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2010 (26)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (9)
    • ►  września (12)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
  • ▼  2009 (41)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (5)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (8)
    • ▼  marca (5)
      • Me & Mafia ;0)
      • Upojenie
      • Kaszana...
      • Kwestia hasla
      • Szczegulny rodzaj bloga
    • ►  lutego (8)
    • ►  stycznia (7)
  • ►  2008 (106)
    • ►  grudnia (8)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (1)
    • ►  września (5)
    • ►  sierpnia (14)
    • ►  lipca (14)
    • ►  czerwca (10)
    • ►  maja (8)
    • ►  kwietnia (15)
    • ►  marca (13)
    • ►  lutego (16)

Moja lista blogów

  • Młynek Kawowy
    Dla Was jeszcze chwila!
    10 lat temu
  • moja hipoterapia, nasza jazda konna
    Potrzebna pomoc
    15 lat temu

Współwinowajcy

Moje zdjęcie
ZYRAFA
Jestem Zyrafa... Nic dodac, nic ujac... A oto moje wizje...
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Podróże. Obsługiwane przez usługę Blogger.