Informuje wszystkich wszem i wobec, ze mi glowa peka od nadmiaru edukacji (w koncu mi sie mozg ruszyl he, he) ale to nie z powodu pracy (jak na razie nic ciekawego sie nie dzieje bo nie ma szkol) tylko sie ucze, ucze i jeszcze raz ucze! Musze zdac jak najszybciej ten wspanialy Certyfikat Komputerowca! Jak mi sie uda to w czwartek popchne jeden do przodu!
Sciskam Was wszystkich czytacze!
(czy jeszcze ktos mnie tu czyta he, he???)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz