Egzamin pchnelam i wlasnie jestem w trakcie uczenia sie na nastepny... Rozwija sie moj mozg w tempie blyskawicznym! Jutro mam trening w pracy (system komputerowy stosowany i jego obsluga) i musze powiedziec, ze jestem zadowolona bo nie bede musiala wykonywac "rozkazow" jednej z moich wspolpracownic, ktora mi zaczyna powaznie grac na nerwach! Ale coz, narzekac nie bede bo i po co? Po prostu sie jej przyleje w ta piekna morduchne i po ptakach! ;0)
Grypa swinska panuje w Szkocji i tak sie zastanawiam, czy i mnie to dopadnie, czy tez nie? Tak swoja droga to za kazdym razem jak rozmawiam z mama zapominam sie jej zapytac, czy w Polsce tez mamy swinska grype? A moze jest to grypa "kacza"? Nawiazuje tu oczywiscie do kaczej plagi ;0) Coz ta plaga tam w Polsce porabia? Zapuscilam sie jak zloto z wiadomosciami z domku!
Dusti!!! Twoja strona internetowa jest po prostu swietna. Wszystko pokazane prosto, wyczerpujaco, bez calej tej oficjalnej otoczki. I Twoje zdjecie... Miodzio... Tesknie za Toba Dusti... :*0( I w ogole to ja uwazam, ze cala ta sytuacja jest do dupy... Ku...! Nie cierpie jak mi sie oczy poca!!!
O moj drogi rozmarynie,
wszystko minie, minie, minie...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz