środa, 13 października 2010

Odkrycie...

Wlasnie sobie odkrylam przesliczne Adaggio z Concierto de Aranjuez. Milego sluchania i ogladania ;0)

http://www.youtube.com/watch?v=_yVXMMSRKTc&feature=related

Futrzasta

Brak komentarzy: