piątek, 8 października 2010

Zycie ostre jak noz...

Piosenka swietna... Tak jakby pisana pod moj nastroj... I taki oto nastroj mam od wczoraj... Niedobre wiesci i tyle ;*0(

O kant dupy to wszystko rozbic...

Brak komentarzy: