piątek, 1 października 2010

Przeszlosc kopie nas w dupala :**0(

Wlasnie sie dowiedzialam, ze Ktos kogo znalam (znam?) wstapil w zwiazek malzenski jakis czas temu... I szczerze powiedziawszy troche mnie to kopnelo... W oczy mnie kopnelo... (Troche mi sie poca...)

Nie mozna miec wszystkiego z zyciu prawda?

Brak komentarzy: