O czym w rectum piszczy...
Zapiski z zycia szalonej Zyrafy...
piątek, 1 października 2010
Przeszlosc kopie nas w dupala :**0(
Wlasnie sie dowiedzialam, ze Ktos kogo znalam (znam?) wstapil w zwiazek malzenski jakis czas temu... I szczerze powiedziawszy troche mnie to kopnelo... W oczy mnie kopnelo... (Troche mi sie poca...)
Nie mozna miec wszystkiego z zyciu prawda?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz