niedziela, 27 marca 2011

Do Dustiego...

Ostatnio chcialam zadzwonic ale mi nie wyszlo. Dopiero dzis przeczytalam i poryczalam sie zalosnie Dusti moj drogi... Tylko Ci napisze, ze mysle o Tobie caly czas! Skrobnij cos prosze.... Adres mailowy w postach roboczych!

A kwoli wyjasnienia ten link to Cotton Eye Joe wspanialego zespolu Rednex, przy ktorym tak szalalysmy...

Napisz Dusti... Prosze... Kocham Cie bardzo!

1 komentarz:

Sowia Stópka pisze...

Niedługo się odezwę:-)