Ostatnio chcialam zadzwonic ale mi nie wyszlo. Dopiero dzis przeczytalam i poryczalam sie zalosnie Dusti moj drogi... Tylko Ci napisze, ze mysle o Tobie caly czas! Skrobnij cos prosze.... Adres mailowy w postach roboczych!
A kwoli wyjasnienia ten link to Cotton Eye Joe wspanialego zespolu Rednex, przy ktorym tak szalalysmy...
Napisz Dusti... Prosze... Kocham Cie bardzo!
1 komentarz:
Niedługo się odezwę:-)
Prześlij komentarz