niedziela, 10 kwietnia 2011

Hortex...

http://youtu.be/cOrc37wNUqU

Klasyka Hortex-u...

To byly czasy...

1 komentarz:

Sowia Stópka pisze...

O jej rzeczywiście! Ależ to były czasy, prze szczęśliwe i czasami myślę sobie, że gdyby ktoś nam wtedy powiedział co będzie później to chyba by nas to przerosło. Tacy byliśmy niefrasobliwi i każdemu wydawało się, że jego życie ułoży się zajebiście i będzie jak na teledysku. A zauważyłaś,że teraz młodzież już jest inna? Oni teraz już w wieku 13 lat wiedzą jak będzie wyglądała reszta ich życia- straszne.