sobota, 30 kwietnia 2011

Jestem...

Przed wczoraj dowiedzialam sie od Dania, ze jedna z kumpeli z podstawowki zostala pogrzebana... I zostawila 4 letnia dziewczynke...

To tylko dowodzi, ze nie znamy dnia ani godziny kiedy bedzie nam dane (lub nie) przemiescic sie do Krolestwa Niebieskiego... 

Brak komentarzy: