Przed wczoraj dowiedzialam sie od Dania, ze jedna z kumpeli z podstawowki zostala pogrzebana... I zostawila 4 letnia dziewczynke...
To tylko dowodzi, ze nie znamy dnia ani godziny kiedy bedzie nam dane (lub nie) przemiescic sie do Krolestwa Niebieskiego...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz