Zapiski z zycia szalonej Zyrafy...
Zadziwiające jest to jak często ostatnio wracamy do wspomnień z tamtych lat. Tamte czasy były bezpieczne i beztroskie a teraz już chyba nie ma takich miejsc, takich ludzi i z całą pewnością nikt nie robi już takiej muzy:-)
Prześlij komentarz
1 komentarz:
Zadziwiające jest to jak często ostatnio wracamy do wspomnień z tamtych lat. Tamte czasy były bezpieczne i beztroskie a teraz już chyba nie ma takich miejsc, takich ludzi i z całą pewnością nikt nie robi już takiej muzy:-)
Prześlij komentarz