sobota, 30 kwietnia 2011

Jedned z moich ulubionych kawalkow :0)

http://www.youtube.com/watch?v=Pyly3JtXoy4

I jeszcze jeden klasik z Hortexu :0)

1 komentarz:

Sowia Stópka pisze...

Zadziwiające jest to jak często ostatnio wracamy do wspomnień z tamtych lat. Tamte czasy były bezpieczne i beztroskie a teraz już chyba nie ma takich miejsc, takich ludzi i z całą pewnością nikt nie robi już takiej muzy:-)