wtorek, 3 maja 2011

100 lat!!!


Dusti Moj Drogi!!!

100 lat Ci zycze i jeszcze wiecej!!!

A przede wszystkim zdrowka dla Was obu!!!
Duzo, duzo, duzo zdrowka!!!

I milosci!!!

I szczescia!!!

I spelnienia WSZYSTKICH Twoich marzen!!!

Twoj Dzordz...


 p.s. Probowalam tyrknac ale mi sie jakas Asia zglaszala na skrzynce... Usciski i calusy!!!

1 komentarz:

Sowia Stópka pisze...

Dzięki. Piękny kwiat zwłaszcza, że w tym roku żadnego nie dostałam. Mąż podarował mi komputer stacjonarny a rodzina- bratki sztuk trzy w ohydnym kolorze musztardy po całe 1,50 za sztukę więc rujnacja- sama rozumiesz...
Zmieniłam numer telefonu : 501 87 87 84.
A wiek chrystusowy już tuż tuż- pora się nawrócić.