niedziela, 8 maja 2011

Latawce, dmuchawce, wiatr...


Oto dziecko moje wraz z Mama Jego kochana... Nie ma to jak wiosna w Polsce! Szkocja piekna i wiosenna, ale nie ma to jak w domu!!! Juz sie nie moge doczekac tegp urlopu! Nie moge sie doczekac, zeby Frania usciskac, pobawic sie z Nim i poczuc jego dzieciecy zapaszek (obojetnie jaki on bedzie he, he)!

Dusti moj drogi! Nic sie nie martw! Bedzie dobrze! Mam nadzieje, ze poznam Twoja corcie jak bede w Polsce! Wysciskam Was obie i wycaluje!

A tak w ogole to ostatnio ogladalam bardzo pouczajacy program na BBC o poczatkach ludzkiego zycia i dowiedzialam sie, ze jajeczka, z ktorych sie wzielysmy wyprodukowaly nasze BABCIE!!! Czyli nasza babcia miala jajeczko, ktore przekazala naszej mamie, gdy ta sie rozwijala w jej lonie i nasza mama to jajeczko wypuscila do obiegu i nasz tato to jajeczko zaplodnil... I my w naszych janikach nosimy nasze prawnuczki, ktore urodza sie z naszych corek!

Oto geniusz natury :0)
  

1 komentarz:

Upiorna Dłoń pisze...

Kurcze to sprytne bardzo jest:-)