O czym w rectum piszczy...

Zapiski z zycia szalonej Zyrafy...

wtorek, 27 stycznia 2009

No i co się dzieje mości Wiśniewska? Pitigrylicie się wszetecznie a ja schnę bez wieści!

Autor: Sowia Stópka o 18:23

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Zyrafa Szalona ;0)

Zyrafa Szalona ;0)

Archiwum Zyrafy

  • ►  2012 (1)
    • ►  lipca (1)
  • ►  2011 (25)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  maja (5)
    • ►  kwietnia (5)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (8)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2010 (26)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (9)
    • ►  września (12)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
  • ▼  2009 (41)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (5)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (8)
    • ►  marca (5)
    • ►  lutego (8)
    • ▼  stycznia (7)
      • No i co się dzieje mości Wiśniewska? Pitigrylicie ...
      • Wspomnien czar...
      • Dla Żyrafy
      • Nie epitafia ale z braku Żyrafy dobre i to- fraszki
      • He, he
      • Epitafia...
      • Gdzie jest do cholery ten snieg???
  • ►  2008 (106)
    • ►  grudnia (8)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (1)
    • ►  września (5)
    • ►  sierpnia (14)
    • ►  lipca (14)
    • ►  czerwca (10)
    • ►  maja (8)
    • ►  kwietnia (15)
    • ►  marca (13)
    • ►  lutego (16)

Moja lista blogów

  • Młynek Kawowy
    Dla Was jeszcze chwila!
    10 lat temu
  • moja hipoterapia, nasza jazda konna
    Potrzebna pomoc
    15 lat temu

Współwinowajcy

Moje zdjęcie
ZYRAFA
Jestem Zyrafa... Nic dodac, nic ujac... A oto moje wizje...
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Podróże. Obsługiwane przez usługę Blogger.