Wlasnie uzupelnilam braki w lekturze "Mojej hipoterapii" i musze stwierdzic, ze jestem WSTRZASNIETA!!!
Cytuje: "A wy drżyjcie bo niebawem powali was moja nieposkromiona bezkofeinowość, beznikotynowość, bezpiwność i obżydliwa doskonałość:-)))"
Dusti! Coz sie dzieje? Zaczynasz terapie przedzajsciowa? Daj cynk co sie dzieje i jak wszystko stoi! Martwie sie!!!
DZORDZ
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz