środa, 11 lutego 2009

Zdziwienie Zyrafie...

Wlasnie uzupelnilam braki w lekturze "Mojej hipoterapii" i musze stwierdzic, ze jestem WSTRZASNIETA!!!


Cytuje: "A wy drżyjcie bo niebawem powali was moja nieposkromiona bezkofeinowość, beznikotynowość, bezpiwność i obżydliwa doskonałość:-)))"


Dusti! Coz sie dzieje? Zaczynasz terapie przedzajsciowa? Daj cynk co sie dzieje i jak wszystko stoi! Martwie sie!!!


DZORDZ

Brak komentarzy: