poniedziałek, 1 czerwca 2009

Ha, Ha...

No to ide do pracy... Jurto o godz 9-ej zaczynam kariere w Domu Opieki Spolecznej! Jeeejjjj!! A do tego wlasnie zaczelam dzis sie uczyc na certyfikat z informatyki - zamiast 7-iu mam tylko 5 miesiecy na skonczenie i zeby bylo jeszcze ciekawiej to jutro zaczynam Wstep do Ksiegowosci... Miodzio... Jak nie mialam co robic to byla cisza i spokoj... ;0)

Brak komentarzy: