Zapiski z zycia szalonej Zyrafy...
ojaniemogękurwamać!!!! Ale to były fajne czasy. Nam się wtedy wydawało, że jak to nie mamy przerąbane ale czasy były zajebiste i chętnie bym się do nich wróciła.
http://www.youtube.com/watch?v=N-hg58QQmdc- i to jeszcze! I to!!!
Prześlij komentarz
2 komentarze:
ojaniemogękurwamać!!!! Ale to były fajne czasy. Nam się wtedy wydawało, że jak to nie mamy przerąbane ale czasy były zajebiste i chętnie bym się do nich wróciła.
http://www.youtube.com/watch?v=N-hg58QQmdc- i to jeszcze! I to!!!
Prześlij komentarz