piątek, 11 lutego 2011

Bez komentarza :0)

Wspomnien czar... :0)

Zyli z palacu hrabia z hrabina... :0)

http://www.youtube.com/watch?v=1q9Rf-_U4f8&feature=related

2 komentarze:

Sowia Stópka pisze...

ojaniemogękurwamać!!!! Ale to były fajne czasy. Nam się wtedy wydawało, że jak to nie mamy przerąbane ale czasy były zajebiste i chętnie bym się do nich wróciła.

Sowia Stópka pisze...

http://www.youtube.com/watch?v=N-hg58QQmdc- i to jeszcze! I to!!!