poniedziałek, 9 czerwca 2008

Kwestia koni...

Jak tylko sie Dusti natkne na rumaka takowego to Ci go sprawie na urodziny!!!








A teraz troche szczeniecych lat...





A do tego dodam, zes Dusti piekny, w kwiecie wieku, zdrowiem tryskajacy!!! I juz!!!

Brak komentarzy: