wtorek, 3 czerwca 2008

RICO BAND



1 komentarz:

Sowia Stópka pisze...

Cholera jasna. jak się dobrze przypatrzeć to Dusti ma niezłe brzuszysko. Tuś akurat , Żyrafo trafiła w dziesiątkę. niewiele mi brakuje.