Dusti moj kochany! Ty sie nic nie przejmuj bo wszystko bedzie lepiej niz ustawa przewiduje! Co to jest HSG? Znajac zycie i moje Jej! Niki! to tez mnie to czeka he, he... A co do kowala... Jest BOSKI!!! Mysle o Tobie Dusti moj!Mam katar... I jest to o tyle upierdliwe, ze zamiast nosa mam fontanne... Cieknosc straszliwa czuje... I jak tu sie cholera zareczac? Jutro sie zbieramy rano i dajemy czadu na polnoc... Jak dobrze pojdzie to moze nawet zorze polarna zobaczymy! Bateria zaladowana, statyw przygotowany, zdjecia beda! A w przyszly czwartek czeka mnie Mailowe Posiedzenie Swiateczne!!!
A tak na dodatek chcialam dodac pochwale dla samej siebie!!!
GRATULACJE ZYRAFO DROGA Z OKAZJI 11 MIESIECY BEZ PAPIEROSA!!!
Dumna jestem... A do tego szczesliwa!!!
1 komentarz:
Ja cię kręce. Wytrzymałaś bez wspomagania?
Prześlij komentarz