Mogłyśmy tak zrobić! miałabym nawet teściów, którzy by mnie nie akceptowali więc wszystko byłoby w normie że tak powiem. No z moją mamą to byłby kosmos ale w końcu ty też poznałabyś czar teściowej:-)
No i w Chmielniku zbiłybyśmy fortunę na koniach jak przypuszczam. Mogłybyśmy też uprawiać piołun i cichcem sprzedawać zakazaną zielona nalewkę za straszne pieniądze. I żaden chłop nigdy nie doprowadziłby nas do łez- to chyba najlepsze by było.
A tak zachciało nam się fiutka i jajeszek to mamy! Ja tu ty tam i bida niemal ta sama!
Bonzai zajebisty.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz