wtorek, 15 lutego 2011

Moze ten pojdzie?

http://www.youtube.com/watch?v=TSGKO7Be6nc&feature=fvst

Jeszcze pamietam nasze uklady do tego kawalka... :0)

2 komentarze:

Sowia Stópka pisze...

Dalej nic.

Sowia Stópka pisze...

A przy okazji. Musiałam zmienić numer telefonu ale wolę Ci nowy podać mailem wraz z przyczyną zmiany. Na który adres mam pisać?