A tak dla wszystkich zainteresowanych to lece do domku na tydzien w niedziele!!!
Wiem, wiem... Wiaze sie to brakiem nowych opowiesci z zycia zyrafy ale pomyslcie... Coz to za radosc bedzie, gdy wroce z glowa wypelniona pomyslami na nowe posty!!!
Moze jeszcze jutro cos skrobne.
Jak na razie to narazie, zerwij bazie po urazie, pozdrow Zdzisia oraz Kazie!!!
Z.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz