czwartek, 14 lutego 2008

Do domku!!!!!

A tak dla wszystkich zainteresowanych to lece do domku na tydzien w niedziele!!!

Wiem, wiem... Wiaze sie to brakiem nowych opowiesci z zycia zyrafy ale pomyslcie... Coz to za radosc bedzie, gdy wroce z glowa wypelniona pomyslami na nowe posty!!!

Moze jeszcze jutro cos skrobne.

Jak na razie to narazie, zerwij bazie po urazie, pozdrow Zdzisia oraz Kazie!!!

Z.

Brak komentarzy: