piątek, 15 lutego 2008

Hemoroidy jeszcze raz...

Pyta się gosc, goscia:
- Łechtaczka jest z przodu czy z tyłu?
- No z przodu, a dlaczego pytasz?
- Cholera całą noc bawiłem się hemoroidem!
Smacznego!!!

Brak komentarzy: