
To ja. Znaczy sie moj cien na plazy jakies 5 min piechota od domu. Szczesciara ze mnie nie? Ze mam tak blisko plaze znaczy sie! Jak jest ladna pogoda zapuszczam sie tam sama lub z MMZ (Mezczyzna Mojego Zycia) i sobie spracerkujemy. Cala ta plaza z wydmami i mokradlami stanowi rezerwat ptakow wiec trzeba uwazac na miny powietrzne ale warto sie przyczaic i polezec chwile cicho w trawie... Te ptaszyska sa normalnie czarujace! Dostalam porzadny aparat na urodziny wiec jak sie tylko zrobi cieplo bedzie mozna mnie znalezc przyczajona w trawie...
Z.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz