
Czeslaw mi bardzo przypomina tegoz oto kucharza z jego brazowymi, psimi oczyskami i szalona grzywka ;0) A co do tanczacych sloni to popatrz na pana Wi****go (nie bede tu walic nazwiskami bo jeszcze mnie pozwie he, he) Taki sloniowaty (ostatni raz jak go Jola widziala to byla raczej zszokowana, ze mozna byc tak "pulchnym"), a nawet mu taniec wychodzil ;0)
Zimni... Dzieki, ach dzieki za dedykacje! Opowiadanie wchlonelam! Poryczalam sie pare razy ze smiechu, a poemat prosektoryczny jest MIODZIO!!! Moze to zabrzmi dziwnie ale chciala bym, zeby mnie tak ktos kochal zarowno przed smiercia jak i po! Tak erotycznie-prosektorycznie!!! I zeby mi wpompowal w zyly wieczna mlodosc ;0) I tylko wodka zeby sie podzielil, a nie tak samemu w morde!!!
Usciskaj Mame Twa serdecznie ode mnie! Doskonale Cie rozumiem Dusti jesli chodzi o "zasiedzenie" choc w moim przypadku wiele bym dala za to, by moja Hipka tak sie "zasiedziala" u mnie! I meza tez usciskaj! A co... Niech ma ;0) No chyba, ze byl niegrzeczny to go skop po lewym goleniu przy uzyciu glanow ;0)
Zerknelam oststnio na moj kalendarz okolicznosciowy i coz widze? Nasz Lulli 30-tke obchodzi 17-go! Czy pamietasz Dusti swoja? Nastepne 2 latla poszly... Ale ten czas zapier.... Jak nakrecany chomik ;0) Bzzzzzziiiut! I nie ma!
I tylko pociaszyc sie tym nalezy, ze:
"Dziewoje z Rico Band sa jak dobre winko!"
"Im starsze tym lepsze!!!"
Z.
1 komentarz:
Jezu na wrotkach! dobrze, że mi przypomniałaś o tym Lulim tym bardziej, że niedługo u niego będę- bo mnie zaprosił- tak tak! więc zaopatrzę się w jakiś suwenir po czym udam się szukać pana Śmiercia na mglistych uliczkach Krakowa.
Prześlij komentarz