sobota, 11 września 2010

Z prochu powstales...

Dusti nic sie nie martw! Bedzie dobrze! Jeszcze bedzie zaj...!


Zdecydowalam, ze mam w odchlani mojego rectum caly swiat i dbam tylko o SIEBIE i swoje potrzeby! I do tych potrzeb zakwalifikowalam przyszloroczne rozpoczecie kursu prawa jazdy na motory i zakup takiegoz! Oczywiscie wiaze sie to z kosztami i bede musiala wziasc dodatkowa robote ale nic to... Cale to podrozowanie z moim kochanym Tata na Statku Kosmicznym zwanym tez Honda Goldwing podczas pobytu w domku wyzwolilo we mnie tzw. "chcice"! I ta oto chcica pcha mnie do przodu! I zarobie ta kasiore i kupie ten motor i w wekendy takie jak ten bede sie pakowac, zostawiac za soba wszystkie problemy i "wybywac". Moje hipki sie "lansuja", a ja bede "wybywac". Nawet ich prosilam, by na jakie kolwiek okazje typu urodziny, imieniny i swieta jesli maja w planach jakies prezety mogo mi podarowac rekawiczki (takie porzadne, skorzane z usztywnieniem przeciwstluczeniowym na klykciach). I to bedzie poczatek spelniania mojego motorowego snu ;0)



A do tego najnowsza wiadomosc:



Juz we Wtorek bede ciocia!!! W prawdzie Frania ujrze dopiero na Swieta ale to moj pierwszy i jedyny siostrzeniec, ktorego bede kochac, sciskac, tulic i nazywac Franiu!



Zyrafa

Brak komentarzy: