
A oto moj pierwszy i ulubiony na calym swiecie siostrzeniec Franiu!!!
I az sie poryczalam jak Go zobaczylam na zdjeciu! I Jola dzielna moja siostra!
I wydaje sie, ze jeszcze wczoraj nawalalysmy sie zdrowo i jak to siostry nie za bardzo lubily...
Jest piekny!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz