O czym w rectum piszczy...
Zapiski z zycia szalonej Zyrafy...
poniedziałek, 13 września 2010
A oto ja na perelce jak ja Hipki ochrzcily ;0)
Moje kostki maja wspanialy widok na swiat ze wzgledu na pokoleniowa roznice dlugosciowa konczyn dolnych ale i tak czulam sie SWIETNIE!!!
Juz sie nie moge doczekac wlasnej maszyny!
1 komentarz:
Sowia Stópka
pisze...
Ale świetna. Wypas!
13 września 2010 20:20
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
Ale świetna. Wypas!
Prześlij komentarz