poniedziałek, 13 września 2010



A oto ja na perelce jak ja Hipki ochrzcily ;0)
Moje kostki maja wspanialy widok na swiat ze wzgledu na pokoleniowa roznice dlugosciowa konczyn dolnych ale i tak czulam sie SWIETNIE!!!
Juz sie nie moge doczekac wlasnej maszyny!

1 komentarz:

Sowia Stópka pisze...

Ale świetna. Wypas!