sobota, 2 lutego 2008

Zyrafy zlote mysli...

Zycie calkiem jest do dupy!
Rozmawialy tak dwa trupy.
Robal z nosa Ci wylazi,
slonce w oczodoly razi,
kupe ziemi masz w miednicy,
wraz z resztkami twej spodnicy,
cala sprawa smierdzi trupkiem,
co pokryty zoltym strupkiem
gnije sobie w kompostniku
tam gdzie dziadek robi siku!

Z


Jest godzina 15 po drugiej nad ranem w piatkowy wieczor, a ja jeszcze siedze w robocie!!!! Pieklo i szatani!!! Zaczyna mi szajba odbijac...

3 komentarze:

Sowia Stópka pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Sowia Stópka pisze...

tu leży Dżordż
wiele razy puszczał gazy.

Tu leży Dusti biedne nieboże
umarł i bzykać więcej nie może(Jezu brodaty!!)

Tu spoczywa Miron hrabia z urodzenia
zjadły mu robale kawał przyrodzenia.

Tu biedna Maryna prosi o modlitwę
bo po jej potrawach każdy miał gonitwę.

UWAGA!!!- pamiętasz kolegę Zombiego?
Tu leży Zombi więc zmówmy modlitwy
Rzadko się kąpał nie używał brzytwy
pazury miał czarne długie jak ze stali
pewnie go znajomi żywcem zakopali

tutaj można poznać po nadgniłych kościach, Wodzunio spoczywa- pan na pseudo włościach.
Pseudo intelektem straszył swym za życia a teraz już poddał się procesom gnicia. Nie podoba mu się wcale rozkład ciała lecz śmierć ma to w dupie i się nie poddała.


.

Sowia Stópka pisze...

Wolałam usunąć tamten komentarz. Nigdy nie wiadomo kto może tu zajrzeć ... ja mam w każdym razie dosyć obrażalskich.