środa, 5 marca 2008

I znow mnie tlucze!

I znow mnie tlucze!!! A tik nerwowy mi sie przeniosl z powieki gornej, kacika wewnetrznego na powieke dolna, kacik zewnetrzny!!! A do tego cisnienie chyba leci w dol bo mi sie japa drze srednio raz na minute!

Celtic przerznal i odpadl (szczerze mowiac nalezalo im sie bo grali jak pedzie!), jak mi ta francowata bazylia nie wyrosnie do niedzieli to moze sobie rosnac w koszu co jej zapowiedzialam, a jutro pieke chleb bo mi sie skonczyl.

Taka mala rada dla chleb piekacych: zbyt duza ilosc kminku powoduje zwiekszenie wydzielania gazow!!!


Znowu tlucze mnie kurwica!
Wielka, dumna jak caryca Katarzyna!

A po kminku w moim lozu,
lata jak pies na rozdrozu pierzyna!

Japa mi sie drze cholernie,
i wkurzyla mnie niezmiernie druzyna,

co jak pedzie na boisku,
krzyczac, walic sie po pysku zaczyna...

Wiem, wiem... Kaszane odwalilam ale mi dzis wena nie dopisuje za grosz...

Brak komentarzy: