wtorek, 11 marca 2008

Żyrafa!!!!

Ludziska! Tu Dusti. Czy ktoś widział Żyrafę? Martwię się, że chandra ją utłukła i w rectum mym pustka nastała bezdenna- bieda aż piszczy. Żyrafo!!! Powiedz coś.

Brak komentarzy: