wtorek, 4 marca 2008

Nic dzis nie pisze!

Tak jak w tytule nie pisze dzis nic! Dzis trafia mnie jak to Lulli okreslil "niesprecyzowana ku...ca"!!! I do tego powieka gorna oka lewego mi lata od tygodnia (mam tik znaczysie) co oznacza brak witaminy jakiejs w organizmie mym (jak zwykle nie wiem ktorej!!!), a zeby bylo jeszcze milej to zostalam napastowana przez dwoch mormonow po drodze do roboty! Czlowiek sobie spokojnie pomyka sluchajac muzyczki i kontemplujac sliczna pogode, a ci tu mi truja o pierdolach... I jeszcze do tego Celtic przegrywa z Barcelona 0 do 1-go!!! A bazylia nie chce rosnac... A bbbbuuuuuuuu.......

Nic dzisiaj nie pisze!!!

1 komentarz:

Sowia Stópka pisze...

p...dol bazylię a tym bardziej Celtic (tu mój mąż by mnie zabił tępym narzędziem). powieka będzie ci tak drgała dosyć długo. mnie na przykład drga od trzech lat nie z braku witamin tylko właśnie jakby to ujął Luli z tej...no...Na pocieszenie powiem, że niedługo trzydziecha, Rzeszów daleko a ja miałam nie tylko fatalny dzień ale cały cholerny miesiąc.