środa, 2 lipca 2008

Ha, ha, ha!!!

Poryczalam sie ze smiechu!!! Maz Twoj Dusti ma dobre teksty... Wychodzi na to, ze wszystko nalezy sprawdzac ORGANOLEPTYCZNIE!!!


Niech nam Frodo zyje!!!
Kto czyta niech pije!!!
Niech nam Frodo popierduje
i jajkami zafaluje!!!

Brak komentarzy: