środa, 2 lipca 2008

Wpadka Dustiego


Przy bliższych oględzinach okazało się niestety, że Figa to jednak Frodo.
Nie musimy się znać na wszystkim tym bardziej że mój mądry mąż wołał do mnie przez całe pastwisko: Jak nie wiszą jajka to klacz!
A w tym wieku to jeszcze nic nie wisi. A teraz wszyscy mądrzy i każdy mówi "wiedziałem" a nikt nie wiedział i mi nie powiedział. A Frodo żre i śpi i generalnie koło ptaka mu to lata.

Brak komentarzy: