Przy bliższych oględzinach okazało się niestety, że Figa to jednak Frodo.
Nie musimy się znać na wszystkim tym bardziej że mój mądry mąż wołał do mnie przez całe pastwisko: Jak nie wiszą jajka to klacz!
A w tym wieku to jeszcze nic nie wisi. A teraz wszyscy mądrzy i każdy mówi "wiedziałem" a nikt nie wiedział i mi nie powiedział. A Frodo żre i śpi i generalnie koło ptaka mu to lata.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz