sobota, 26 lipca 2008

Mam dosc...

Jest w morde druga, a ja zamiast pochrapywac sobie rozkosznie w lozeczku z nosem wtulonym w szyje MMZ siedze jeszcze w robocie!!! Od poniedzialku trenuje nowa... He, he, he... Irlandka... Daje jej 2 tygodnie...

Brak komentarzy: