poniedziałek, 27 września 2010

Wycieczka na grzyby!!!

 




Bylo swietnie ;0)

W tygodniu zasiade to opisze dokladniej!

Zyrafa


1 komentarz:

Sowia Stópka pisze...

Mam znakomity przepis na sromotnika w sosie śmietanowym tak na okolyczność wrednej teściowej lub szwagra skurwysyna. Ty takowych nie posiadasz ale jakby coś się zmieniło to dwaj znać- przepis autentyczny, podobno smakują bosko. Ty, a ten ostatni to niezły pytąg.