poniedziałek, 3 marca 2008

Specjalnie dla Dustiego mamy tu Obcego!!!



Ale sliczny z niego robalek...














A w postaci dojrzalej jest jeszcze sliczniejszy...

1 komentarz:

Sowia Stópka pisze...

dziękuję. na zdięciu nr.1 wygląda zupełnie jak mój koń Lazar kiedy się czegoś od niego chce.