Ankieta przeprowadzona w 4-rech podstawowkach na temat starosci:
1. CO TO JEST WEDŁUG CIEBIE STAROŚĆ?
§ Wspomnienia, myśli o dawnych czasach (jestem stara - mysle o Hortex-ie, Rico Band, Zombim i calej naszej wspanialej przeszlosci!!!)
§ Schorowany człowiek (kolana do wymiany, pare kregow szyjnych tez by sie przydalo wymienic...)
§ Koniec życia (nie tak szybko z tym koncem zycia!!!)
§ Brak energii (no tak... po dobrym bzykanku palcem ruszyc nawet nie moge!!! Jestem stara he, he...)
§ Upragniona emerytura (jesli bedzie dwa razy wyzsza niz moja terazniejsza wyplata...)
§ Śmierć (...)
§ Wymyśla się wydarzenia (bede robic wnuki w konia he, he)
§ Mylą się drogi (w naszym zwiazku to MMZ ma gowniane poczucie kierunkow - On jest stary...)
§ Wiek (jak na razie nie narzekam...)
§ Jest to pewien etap życia ( ostatni) (a co z zyciem pozagrobowym?)
2. JAKIE CECHY MA STARY CZŁOWIEK?
§ Zmarszczki (jestem stara)
§ Siwe włosy (czy blond mozna zaliczyc do siwych?)
§ „obleśna i padnięta skóra” (jeszcze az tak zle to ze mna nie jest!!!)
§ Zrzędzi (zrzedze... zapytajcie MMZ)
§ Śmierdzi (hmmm...)
§ Brzydki (zdecydowanie jestem przeciwienstwem starosci!!!)
§ Niezaradny (jak mi pasuje... w koncu mam chlopa w domu!)
§ Brakuje mu wiedzy (co to to nie!)
§ Alzhaimer (od czasu do czasu o czyms zapomne ale zeby od razu Alzhaimer?)
§ Śmieszny (nie ma to jak umiec sie smiac sam z siebie!)
§ Posiada duża wiedze przez zdobyte doświadczenie (alez owszem moje drogie dzieci...)
§ Okulary (no i co...)
§ Wszystko mu wychodzi (ale o co chodzi?)
§ Często zapomina o wszystkim (to sie nazywa stan upojenia milosnego lub orgazm!!!)
3. CZYM TWOIM ZDANIEM ZAJMUJĄ SIĘ STARSZE OSOBY?
§ Hodują konie (Dusti! Nie da sie ukryc!)
§ Narzekają (narzekam)
§ Chodzą do kościoła (Juppiiii! Nie jestem stara!)
§ Odwiedzają koleżanki (Cholera... Trzeba bedzie zaczac nadrabiac...)
§ Zajmują się wnukami (Jeszcze takowych nie posiadam)
§ Leczą się (W moim przypadku raczej staranie sie nie dostrzegac dolegliwosci - bede sie martwic na starosc!)
§ Podróżują (jestem stara)
§ Uczą (innych) (MMZ jak znalezc punkt G)
§ Chodzą po bułki na śniadanie (he, he, he...)
§ Hodują kury (kozy, krowy i bazanty tez!)
§ Odwiedzają rodzinę (dwa razy na rok? Czy to juz starosc?)
§ Modlą się i słuchają radia Maryja (NO COMMENT)
§ Chodzą do lekarza (nie)
§ Opowiadają bajki (Tak Kochanie! Posprzatales dom wspaniale!!!)
§ Robią zakupy (robimy zakupy razem jak na dwoch tetrykow przystalo...)
§ Pieczą sernik (musze poprosic Hipcie, zeby mi przepis przyslala)
§ Spacerują z psami (psa jeszcze nie mam)
Podsumowujac to wszystko to ja juz nie wiem czy juz mam z gorki, czy jeszcze nie... ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz