czwartek, 24 kwietnia 2008

Jeszcze 70 lat i 8 dni do 100-tki Dusti!!!
Niech zyja siekiery!!!!!
No to pieknie... Ja sie tu staram co dzien przyblizyc Ci dzien Twych 100-tnych urodzin (nie wspominajac nawet polslowkiem o 30-tce), a tu taka niewdziecznosc mnie w morde spotyka... Bede lkala rozpaczliwie w podusie przez cala noc!!!

Brak komentarzy: