wtorek, 1 kwietnia 2008

Jeszcze jeden moj idol!!!



General Grievous

1 komentarz:

Sowia Stópka pisze...

Moja droga Żyrafo! a ten tu pan wygląda zupełnie jak Miron. Co do tego ostatniego to tradycyjnie przed paroma dniami zakopaliśmy topór. Miron wylał podłogi u siebie na dole no i trzeba było jakoś przejść, ażeby przejść trzeba było przemówić, podać sobie rękę (nie na zgodę, nie nie tylko tak gwoli pomocy w przejściu-gwoli nie gwoli niech pan nie pier...). No i tak jakoś miło się zrobiło...na chwilę.