czwartek, 28 sierpnia 2008

I znow sie poryczalam!!!

Wlasnie mi sie przypomnialo jak mnie Podracki (cham i zboczeniec!) probowal zbalamucic (cham i zboczeniec!) na lawce w porze nocnej bo mu z Toba Dusti nie wyszlo!!!

Oj macki to on mial!!!

Ciekawe tak na wiase mowiac, czy go wyleczyli z tej schizofrenii, czy co on tam mial (bo cos mial na pewno!)...

Niech go tak nagla galopujaca sraczka zlapie w miejscu publicznym bez dostepu do toalet!!!

Brak komentarzy: