Wlasnie mi sie przypomnialo jak mnie Podracki (cham i zboczeniec!) probowal zbalamucic (cham i zboczeniec!) na lawce w porze nocnej bo mu z Toba Dusti nie wyszlo!!!
Oj macki to on mial!!!
Ciekawe tak na wiase mowiac, czy go wyleczyli z tej schizofrenii, czy co on tam mial (bo cos mial na pewno!)...
Niech go tak nagla galopujaca sraczka zlapie w miejscu publicznym bez dostepu do toalet!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz