piątek, 29 sierpnia 2008

Podwodna kuchnia dla Dustiego!!!




I jeszcze Ci kochana Oceaniczna lazienke dorzuce... Tez Yerka...



Z miloscia i tesknota... Zyrafa Twa...

1 komentarz:

Sowia Stópka pisze...

Kuchnia pierwsza klasa, ale kibel...cudowny.