Pamietam, pamietam Dusti... Tylko co do tych stringow...
Tak szczerze powiedziawszy to Lulliemu chyba juz tak zostalo z tym patrzeniem na czubek tylko sie juz nie trzesie!!!!! ;0) ;0) ;0) ;0) I znow sie poryczalam ze smiechu! Lulli! Jak to czytasz to daj cynk z tymi szlugami u Ciebie he, he!!!
A na dobry koniec to Wam dziewoje moje szczele obrazek!

Obrazek jest do kupienia za jedyne 1.800 zl polskich. Wykonany zostal przez naszego rodaka Jacka Yerke (www.yerkaland.com), w ktorego tworczosci sie wlasnie zakochalam! Akurat ten obrazeczek zostal nazwany @Wiosna w parafii@.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz